Akce OLDRACING CLUBu v roce 2013

8.5.2013 - Areál čs. opevnění Velké Hoštice

Polední (od 12:00) jarní výstava historických vozidel v Areálu čs. opevnění Velké Hoštice. Posezení s občerstvením spojené s prohlídkou expozice a areálu (místo velmi urputných bojů během Ostravské operace). V cca 16:00 ukončení akce. Dojezd: Silnice č. 56 z Ostravy přes Hlučín, Dolní Benešov, Kravaře směr Opava, za Velkými Hošticemi železniční přejezd a hned za ním odbočka vlevo k pěchotnímu srubu OP-S 10 "Křižovatka".
Pořádá: Pořádá: KVH Hlučínsko společně s AMK Kravaře.
E-mail: motoclub.kravare@centrum.cz
WWW: http://amk-kravare.ic.cz

1.6.2013 - Prajzská rallye

11. ročník mezinárodní rallye (sportovně - orientační jízdy) historických vozidel, jejíž součástí bude i plnění dovednostních úkolů. Prezence na zámku v Kravařích od 7:30 do 9:30, v 10:00 start a (sportovně - orientační) jízda Hlučínskem. Po dojezdu zpět vyhodnocení rallye.
Pořádá: AMK Kravaře
E-mail: motoclub.kravare@centrum.cz
WWW: http://amk-kravare.ic.cz

22. - 23.6.2013 - 6. Mezinárodní sraz historických vozidel v Zabelkowie

Mezinárodní sraz historických vozidel na sportovním hřišti v Zabelkowie (Polsko - nedaleko Bohumína). V sobotu od 11:00 prezence spojená s výstavou historických vozidel a večer pravá Polská zábava s živým vystoupením a s bohatým občerstvením - Polská kuchyně. V neděli od 11:00 mezinárodní sportovně - orientační jízda historických vozidel s plněním úkolů - cca 50 km (kategorie do r.v. 45, 45-65, 65-85). Ubytování možné ve vlastních stanech nebo karavanech přímo na hřišti a v nedalekém hotelu: www.hotel-zamek.pl
Příjem přihlášek do 15.6.2013 na www.zlot.zabelkow.pl, startovné 200,-Kč
E-mail: ekoland@zabelkow.pl
WWW: http://www.zabelkow.pl

28.9.2013 - Svatováclavské setkání u bunkru Velké Hoštice

Polední (od 11:00) podzimní výstava historických vozidel v Areálu čs. opevnění Velké Hoštice. Posezení s občerstvením spojené s prohlídkou expozice a areálu (místo velmi urputných bojů během Ostravské operace). V cca 15:00 ukončení akce. Dojezd: Silnice č. 56 z Ostravy přes Hlučín, Dolní Benešov, Kravaře směr Opava, za Velkými Hošticemi železniční přejezd a hned za ním odbočka vlevo k pěchotnímu srubu OP-S 10 "Křižovatka".
E-mail: motoclub.kravare@centrum.cz
WWW: http://amk-kravare.ic.cz

5.10.2013 - Zakončení sezóny a Polsko-Česká oldtimerburza Zabelkow

V sobotu od 10:00 výstava historických vozidel a jízda okolím spojená s Polsko-Českou oldtimerburzou. Večer pravá Polská zábava s živým vystoupením a s bohatým občerstvením - Polská kuchyně. Ubytování možné ve vlastních stanech nebo karavanech přímo na hřišti a v nedalekém hotelu: www.hotel-zamek.pl
E-mail: ekoland@zabelkow.pl
WWW: http://oldtimerburza.cz

28.10.2013 - Ostrá hůrka - 5. setkání

Polední (od 11:30) setkání historických vozidel na Ostré hůrce u obce Háj ve Slezsku. Zde byl v roce 1929 postaven pomník od J. Wagnera, zničen nacisty a znovu obnoven v roce 1969. Ostrá hůrka - symbol boje o národní obrodu slezských Čechů. Toto setkání je součástí celodenní akce "Zavírání šoupátek" Českého klubu historických motocyklů Ostrava a hvězdicového turistického pochodu z Ostravy-Poruby, Hlučína, Dolního Benešova a Kravař k pomníku na Ostré hůrce - připomenutí dne vzniku Československé republiky.
Pořádá: ČKHM Ostrava a Oldracing club ve spolupráci s obcí Háj ve Slezsku.
E-mail: bartak@oldracing.cz
WWW: www.oldracing.cz